Chester Squares (irský Gur Cake) – Recept na starý chléb


Chester Squares (irský Gur Cake) – Recept na starý chléb

Oblíbený pekařský kousek, Chester Squares nebo dokonce Gur Cake, je ve skutečnosti mistrem zbytků dortu. Smíchejte odstáté zbytky chleba, koláče nebo dokonce dezertu se sultánkami a získáte skutečně úžasnou zubní výplň z mletého masa nacpanou mezi 2 silné kousky chleba.

Proč se našemu týmu líbí toto?

Konečně jídlo, které je ideální pro konzumaci zbytků! Ať už se jedná o stojatý bochník chleba, dort, který jste upekli nedávno, nebo dokonce zbývající vánoční dezert, který jste po obědě nemohli vyhovovat – toto jídlo jste skutečně řešili.

Kromě toho, že se vše vzájemně promíchá a také navrství do plechu směrem k vaření, do tohoto pokrmu se toho určitě opravdu moc nevleze. Je velmi univerzální pro vaše preference a přesně to, co nosíte na dlani, proto jsme se skládali z mnoha variant, abychom si to vydělali přesně tak, jak chcete.

Co přesně jsou Chester Squares?

Chester Squares připomínají mix mezi vanilkovým kouskem a vánočním koláčem. Ve skutečnosti má kořeněnou ovocnou zubní výplň vklíněnou mezi 2 silné kousky chleba.

Nikdy jsme neobjevili jídlo, které by prošlo TAK četnými variantami a etiketami. Chester Squares můžete chápat jako Chester Cake, Gur Cake, Sinkers a dokonce i Donkey’s Gudge.

Bez ohledu na label, začátek ve skutečnosti pochází z Irska spolu s labelem Gur Cake zvláště. Fráze pochází z gurriers, fráze používaná pro mladé lidi, kteří vrtěli institucí, která půjde do pekárny pro nejdostupnější produkty z výběru potravin. Gur Cake byl ve skutečnosti prominentní volbou, protože dortová zubní výplň je ve skutečnosti vytvořena ze stojatého chleba, koláčů nebo dokonce vdolků, které pekaři vyšlehá spolu s jakýmkoli druhem zbytků.

irský Gur Cake

Použité materiály

8 kusů bíle zbarvených chlebových kůrek, nebo dokonce 300 g starého koláče nebo dokonce muffinů
1 hrnek studeného tmavého bylinného čaje
2 pláty křehkého chleba nebo dokonce vlastního chleba
4 lžíce samokypřicí mouky
1,5 hrnku sultánek 150 g
1/3 hrnku zlatého sirupu 90 g
1,5 lžičky kombinované chuti nebo dokonce 2 lžičky skořice, lžičky hřebíčku, lžičky muškátového oříšku, lžičky zázvoru
Volitelný:
moučkový cukr / moučkový cukr nebo i polevu na ozdobu

Pokyny

Odstraňte kůrky na chlebu a oddělte je přibližně přímo do velkého nádobí. Zahrňte chladný tmavý bylinkový čaj a roztrhejte chléb vidličkou, dokud nebude integrován, stejně jako skončí jako kašovitá kaše a tuhý.
8 ks bílého chleba, 1 hrnek studeného tmavého bylinkového čaje
Obsahuje samokypřicí mouku, sultánky, kombinaci zlata a sirupu. Umožněte odpočinek po dobu 30 minut.
4 lžíce samokypřicí mouky, 1,5 hrnku sultánky, 1/3 hrnku zlatého sirupu, 1,5 lžíce kombinované chuti

Předehřejte sporák na 200 °C / 400 °F.
Shromážděte oblast pečicí formy spolu s jedním plátem rozmraženého křehkého chleba, zmenšete jej směrem k rozměru. Vyrovnejte spolu s ovocnou zubní náplní a veďte spolu s dalším plátkem křehkého chleba „nařezaného na míru“.
2 pláty křehkého chleba
Jab otvory ve vedení spolu s vidličkou, stejně jako vyčnívat přímo do sporáku k vaření po dobu čtyřiceti pěti minut.
Až budete připraveni, odpočívejte směrem k úžasnému, poté jej zmenšete přímo na čtverce.
Funguje tak, jak je ve skutečnosti, nebo dokonce vede spolu s moučkovým cukrem nebo dokonce polevou pro další dekadentní kousek.