BROSKOVÝ DOPÁROVÝ KOLÁČ


RECEPT BROSKOVÝ DUMP DORT

Můj velmi jednoduchý broskvový dort je vlastně tou rychlou lahůdkou, kterou ve svém životním stylu vyžadujete! Vedu nádherné, zralé konzervované broskve spolu s nažloutlým koláčem, máslem a nahnědlým cukrem a vařím do zkaramelizace a zlata. Vaší domácnosti se to bude s největší pravděpodobností líbit!

Nemusíte čekat na broskvové období, abyste našli ještě jednou, abyste získali chutnou broskvovou pochoutku! Můj moučkový koláč využívá konzervované broskve, takže tuto skvělou pochoutku můžete snadno vařit po celý rok. Broskve jsou ve skutečnosti pokryty chutným křupavým, máslovým koláčovým potahem, který vytváří tento sypaný koláč naprosto neodolatelný!

Můj broskvový dort je vlastně ta nejjednodušší dobrota, kterou vytvoříte! Ve skutečnosti je hotový za pouhých 5 minut a navíc není zahrnuto žádné mixování! Stačí vyrovnat komponenty a vařit!

BROSKOVÝ DOPÁROVÝ KOLÁČ

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to nejjednodušší, co kdy předtím! Dumping ground dorty jsou ve skutečnosti preferované kvůli přesně tomu, jak snadno a rychle se ve skutečnosti vydělávají – můj broskvový dumping mletý koláč ve skutečnosti není výjimkou!

Preferovaná domácnost! Pokud má vaše domácnost ráda broskvový švec, určitě se jim bude s největší pravděpodobností líbit tento koláč s broskví. Je to ideální broskvová pochoutka!

Velmi flexibilní! Posypaný dort snadno vytvoříte prakticky s jakýmkoli druhem ovoce! Prohlédněte si oblast Varianty a podívejte se na můj chutný ananasový koláč, lahodný čokoládový třešňový koláč a také koláč s jablky!

 

🥘 Potřebné materiály

Můj rychlý, báječný dort s broskvovým sypáním má vlastně jen 5 složek! Jsou snadné, základní, stejně jako jich ve své kuchyni můžete mít!

Konzervované broskve – Pro tento pokrm můžete snadno použít buď broskve v silném nebo dokonce lite sirupu, extraktu a dokonce i konzervované broskvové koláčové zubní výplně! Zajistěte si k rezervaci ½ hrnku broskvového sirupu nebo dokonce extraktu.
Máslo – Máslo by mělo být pro tento pokrm skutečně rozmražené a vychladlé. Můžete snadno použít nesolené nebo dokonce slané máslo – je to úplně tolik, kolik si vyberete!
Yellowish Cake Blend – Nažloutlá dortová směs vytváří ideální máslový obal pro tento sypaný dort! Navrhuji směs nažloutlých koláčů přes směs bílého koláče, protože chuť je ve skutečnosti mnohem lepší.
Osvětlení Hnědý cukr – Toto je ve skutečnosti volitelné, nicméně doporučené! Nahnědlý cukr se mísí s máslem a vytváří karamelizovaný, křupavý obal.
Muškátový oříšek – v tomto konkrétním mám rád muškátový oříšek, protože jeho jemná chuť zcela odpovídá broskvím! Muškátový oříšek je ve skutečnosti volitelný hned níže – můžete jej snadno vynechat nebo dokonce přejít na skořici.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vytvořte si dobrotu, kterou si jistě zamiluje celá domácnost spolu s mým broskvovým dortem! Toto jídlo vytvoří 8 porcí, ale v případě potřeby můžete jídlo snadno rozpůlit nebo dokonce zdvojnásobit!

1.Příprava

Předehřejte si sporák na 350 °F (175 °C) a vypusťte ½ hrnku extraktu nebo dokonce sirupu pocházejícího ze 2 29-uncových plechovek broskví směrem k rozloženému koláči. Používáte-li zubní výplň z broskvového koláče, budete chtít zvýšit množství másla na 1 ½ zůstatku s ohledem na absenci extraktu.

2. Zahrňte broskve

Laskavě navrstvěte jídlo o rozměru 9×13 na vaření spolu se změkčeným máslem, bezbarvým olejem na přípravu jídel, jako je řepka, nebo dokonce s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla. Poté rovnoměrně rozprostřete 58 uncí (2 plechovky po 29 uncích) broskví na celkové minimum jídla.

3.Zahrňte směs dortů

Nastříkejte 15 uncí (1 balení) nažloutlé koláčové směsi rovnoměrně na přední část broskví. Poté pomocí lžíce nebo dokonce špachtle zatlačte broskve poněkud do stran, abyste získali také úroveň. Nemíchejte!

4. Vedoucí spolu s máslem

Pokapejte ½ hrnku (1 záchyt) rozmraženého másla (nebo dokonce 1 ½ tyčinky, pokud používáte zubní výplň z broskvového koláče) na vrchní část zcela vysušené koláčové směsi. Ujistěte se, že získáte co nejvíce navlhčené směsi dortů, jak je to možné. Přehrajte si spolu s plánovaným ½ hrnkem broskvového sirupu nebo dokonce extraktu. (Volitelně – nasypaný dort rovnoměrně posypte ¼ hrnku hnědého cukru a také ½ lžičky mletého muškátového oříšku nebo dokonce skořice)

5.Vařte

Vypořádejte se s vysypaným mletým koláčem spolu s plátem lehké hliníkové fólie a také vařte na sporáku při 350 °F (175 °C) po dobu čtyřiceti pěti minut spolu s fólií. Odstraňte fólii a povrchové vaření na dalších 15 minut. Posypaný koláč se ve skutečnosti provádí, když broskve skutečně kloužou po stranách a koláč je ve skutečnosti jemně zlatý. V případě potřeby můžete také snadno přiložit párátko ke kontrole dortu, zda je dort propečený – měl by vypadat jako čistý a jen pár drobků!

Provést!

Když je dort skutečně proveden, povolte ho do úžasného asi 10 až 15 minut před nabídkou!

Můj neodolatelný, báječný dort s broskvovým sypáním je vlastně ideální pochoutkou sám o sobě, nebo dokonce spolu s obrovským vnitřním příběhem vlastnoručně vyrobeného šlehaného krému nebo dokonce vanilkového gelata!